Sport, turistika a aktivní odpočinek

Okolí Kacanov nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku, pěší turistiku, horolezectví, koupání a vodní sporty, ale také pro rybaření či houbaření. V zimě je Český ráj ideální pro běžkaře, zima propůjčuje zdejší krajině nezaměnitelné kouzlo. Doslova rájem běžkařů jsou pak blízké Jizerské hory.

Cykloturistika, cyklotrasy, cyklostezky

Pro příznivce cykloturistiky je v regionu Český ráj k dispozici mnoho zajímavých tras, a to jak náročných pro zdatné cyklisty, tak pro rodinné výlety s dětmi. Trasy jsou vedeny turisticky zajímavými oblastmi s využitím silnic s menší frekvencí provozu. Pro úschovu jízdních kol je k dispozici garáž (zdarma).

Pěší turistika

Pro milovníky pěší turistiky je v Českém ráji připraveno nespočet značených turistických tras a naučných stezek, které vás zavedou na všechna krásná místa Českého ráje a pomohou vám tak zblízka poznat celý region.

Koupaliště Kacanovy

200 m od domu se nachází plavecký bazén se skluzavkou a s částí určenou pro neplavce. U bazénu je dětské brouzdaliště a venkovní sprchy. Dále je v areálu volejbalové hřiště, betonový stůl na stolní tenis a stolní fotbal. Míče a různé sportovní náčiní lze za drobný poplatek zapůjčit v občerstvení.

Vaše jméno


Váš email


Dotaz


CzechEnglishDeutsch